Enter Gauja popularizē Lietuvā

Enter Gauja popularizē Lietuvā

entergaujazals_0_0Ar dalību starptautiskajā tūrisma izstādē „Adventur” Lieuvas galvaspilsētā Viļņā tiek turpināta 2014. gada tūrisma izstāžu sezona, kuras laikā tiek popularizēts kopējais tūrisma piedāvājums Gaujas nacionālajā parkā (turpmāk tekstā – Gaujas NP) ar pērn izstrādāto vienotā galamērķa zīmolu “Enter Gauja”.

Starptautiskā tūrisma izstāde „Adventur 2014” no 24. līdz 26. janvārim norisinās kaimiņvalsts Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Tās laikā Gaujas NP teritorijā esošo pašvaldību tūrisma informāciju centru pārstāvji ar ar jaunāko tūrisma piedāvājumu iepazīstinās īpaši veidotā Gaujas NP stendā, kā arī kopējā Latvijas stendā. Gaujas NP stends veidots ar galveno ideju atainot leģendām apvīto Gaujas senleju un plašās dabas tūrisma un aktīvās atpūtas iespējas, kas plašā skaitā pieejamas visā parka teritorijā.

Lietuviešu īpatsvars apmeklētāju vidū Gaujas NP teritorijā ieņem 4./5.vietu un ir īpaši nozīmīgs tirgus sezonalitātes mazināšanai vēlā rudens, ziemas, kā arī agra pavasara sezonā.

Jau iepriekš ziņots, ka Gaujas NP teritorijā esošās pašvaldības – Siguldas , Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Kocēnu, Priekuļu un Inčukalna – kopš 2012.gada īsteno stratēģiju Gaujas NP kā vienota tūrisma galamērķa veicināšanai. 2014.gadā kopīgi plānota dalība 13 tūrisma izstādēs: Somijā, Nīderlandē, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Lielbritānijā un Vācijā. Šajos mērķa tirgos Gaujas NP tūrisma piedāvājums tiks popularizēts ar zīmolu “Enter Gauja”, kas radīts Gaujas NP tūrisma klastera ietvaros un tika prezentēts 2013.gada 8.februārī.

Lietuvas nozīmīgākās tūrisma izstādes „Adventur” apmeklējums ir trešais no kopumā plānotās vērienīgās kampaņas Gaujas NP tūrisma piedāvājuma popularizēšanai, jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā tika apmeklētas starptautiskās tūrisma izstādes „Matka 2014” Somijā un „Vakantiebeurs 2014” Nīderlandē.
Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta sadarbībā ar LIAA un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

liaa_eraf_es_logo_gnp_0