Amatas novada mājražotāji piedalās „Riga Food 2014”

Amatas novada mājražotāji piedalās „Riga Food 2014”

No 4. līdz 7. septembrim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā, norisinās starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, inovāciju, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2014”. Jau otro gadu sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu tajā piedalās arī Amatas novada mājražotāji. Šogad Vidzemes stendā pavisam kopā būs 26 dalībnieki, piedāvājot stenda viesiem dažādus labumus: mājas sierus, tortes, maizes izstrādājumus, garšvielas, tējas, mājas vīnus, sulas, aitas gaļu, melnos ķiplokus un daudz ko citu. No Amatas novada izstādē būs: medus no „Kalna Smīdēm”, nūdeles no „Eko Mako”, „Zaļais grozs”, „Indrāni”, Brigitas Lūkinas tējas.

Par godu stenda viesiem sestdien, 6. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 15.00 Amatas novada folkloras kopas „Ores” vadībā norisināsies sviesta un siera siešanas darbnīca, kā arī būs iespēja iemēģināt prasmes ceļošanā un Vidzemes pārsteigumu loterijā. Savukārt svētdien visi mīļi aicināti uz Vidzemnieku brokastīm – biezputra ar dažādām piedevām no brīnišķīgajiem Vaidavas keramikas traukiem.

Izstādes mērķis ir apzināt reģionu sīkražotājus un prezentēt reģiona plašā produktu klāsta iespējamās „delikateses”, kā arī ļaut izstādes apmeklētājiem nopirkt vai vismaz nogaršot to, kas pagatavots Vidzemē. Tā ir lieliska iespēja satikties uz iepazīties ar citiem nozares speciālistiem, veikalniekiem, vienkāršiem patērētājiem, ārzemniekiem, iepakotājiem, iegūt jaunus kontaktus un, iespējams, izveidot sadarbību.

Visi mīļi aicināti nobaudīt Vidzemnieku labumus izstādē „Riga Food 2014”.

Papildu informācija: Ina Miķelsone, Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra vadītāja, tālr. +371 29289487, e-pasts: ina.mikeslone@vidzeme.lv