Calendar

Dec
23
Sat
“ZIEMASSVĒTKI CAURI GADSIMTIEM” Ziemassvētku koncerts Nītaures baznīcā
Dec 23 @ 17:00

Ziemassvētki ir prieka, pateicības un dāvinašanas laiks, kurā mūzikas burvība spēj radīt svētku sajūtas katra cilvēka sirdī.

Lirisikās eņģeļa balss īpašniece soprāns Endija Rezgale ir sarūpējusi īpašu muzikālu dāvanu Latvijas dievnamos jaunajā koncertprogrammā Ziemassvētki cauri gadsimtiem. Endija iepriekšējos gados savus klausītājus priecēja  Ziemassvētku koncertprogrammās Pieskaries brīnumam  un Ar sirdi eņģeļa plaukstā. Studiju laikā dzīves ceļš Endiju aizveda uz Dienvidāfrikas republiku, kur ar savu maigo un skaisto soprāna balsi viņa sildīja dienvidāfrikāņu sirdis. Atgriežoties dzimtenē, viņa ir uzstājusies solo koncertu sērijā Rīgas Doma katedrālē un turpina koncertēt arī Dienvidāfrikā.

Šogad dziedātāja jauno koncertprogrammu saviem klausītājiem ir sagatavojusi kopā ar trim jaunām un talantīgām mūziķēm: ērģelnieci Janu Zariņu no Sanktpēterburgas, kura aktīvi darbojas Latvijas baznīcu koncertdzīvē, gan kā soliste, gan dažādu ansambļu sastāvos;  vijolnieci Līvu Tomiņu, starptautisko konkursu laureāti  Šveicē, Vācijā, Čehijā un Vidzemes kamerorķestra dalībnieci; flautisti Elzu Bleikšu starptautiso konkursu godalgoto vietu ieguvēju un Minhenes Jauniešu Filharmonijas orķestra dalībnieci.

Koncertā dzirdēsiet pasaulē iemīļoto komponistu ārijas un Ziemassvētku korāļus. Skanēs arī K. Sensāna Ave Maria, Ā. Č. Ādamsa Ak, svētā nakts, G. F. Hendeļa Ombra mai fu, C. Franka Panis Angelicus u.c.

 

 

Dec
24
Sun
Adventa ceturtās svētdienas dievkalpojums un Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums
Dec 24 @ 11:00

Pēc Adventa ceturtās  svētdienas dievkalpojuma, pulksten 18:00, Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums.

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums Nītaures ev. lut. baznīcā.
Dec 24 @ 12:00
Ziemassvētku dievkalpojums Skujenes ev. lut. baznīcā
Dec 24 @ 18:00
Dec
25
Mon
Kristus piedzimšanas svētku / 1. Ziemsvētku dievkalpojums
Dec 25 @ 11:00
Dec
31
Sun
Jaunā gada sagaidīšana “Ozolkalnā”
Dec 31 @ 21:00 – 03:00

Kalna galā ir āra disko, ugunskurs, kur sasildīties, iespēja izliet savu Jaunā gada laimi.

 

Jan
20
Sat
Ģikšu danču nakts
Jan 20 @ 20:00 – Jan 21 @ 05:00

11. starptautiskā Ģikšu danču nakts. Balle no vakara līdz rītam, dzīvā mūzika, danču mūzikas grupas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas!

Aicināti visu vecumu dancot gribētāji!