PASĀKUMU KALENDĀRS 2019

Aug
23
Fri
MĀLA DIENAS III Drabešu muižas Amatu mājā @ Drabešu muižas Amatu māja
Aug 23 @ 18:00
Aug
24
Sat
Atvērto durvju diena “Intos”, dāliju dārzā @ Amatas novads "Inti"
Aug 24 @ 13:00
PASĀKUMS PĀRCELTS!!! Ziedu un dzejas pēcpusdiena @ Spāres muižas Rakstnieku parks, Spāre, Amatas nov.
Aug 24 @ 13:00 – 17:00

Iepazīsimies ar Spāres muižas Rakstnieku parku, ko sākot ar Aleksandru Čaku un Trauksminieku grupu veidojuši Latvijā pazīstami literāti, baudīsim dzeju un mūziku, aplūkosim dāliju izstādi. Pasākums visai ğimenei. Dzejas lasījumi, meistarklase un dzejolīšu rotaļas arī bērniem. Piedalās Arvīds Ulme, Agita Dragone, Jānis Tomašs u.c.

Sīkāka informācija par pasākumu sekos.

Pasākuma apmeklējums bez maksas.

*Pasākums tiek rīkots Igaunijas – Latvijas pārrobežu programmas projekta “Dārza pērles” ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt dārza tūrisma attīstību Latvijā un Igaunijā, kā arī popularizēt Latviju un Igauniju kā vienotu dārzu tūrisma galamērķi.

*Pasākumā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām pasākuma organizatoru interneta vietnēs, sociālo mediju kontos, medijos, kā arī citur. Apmeklējot pasākumu Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izveidošanai publicitātes nolūkos.

Sep
14
Sat
Gaujas Nacionālā parka ceļotāju dienas @ Gaujas Nacionālais parks
Sep 14 – Sep 15 pilnas dienas

14. un 15. septembrī Gaujas Nacionālajā parkā, reizē ar zelta rudens tuvošanos, notiks jau otrās Ceļotāju dienas. Pasākuma programma šobrīd vēl tiek veidota, lai parādītu pēc iespējas daudzveidīgāku piedāvājumu visā Nacionālā parka teritorijā. Taču jau tagad varam pačukstēt, ka bez jau populārām tūrisma aktivitātēm Siguldas, Līgatnes un Amatas novados, Ceļotāju dienās būs vairāki jauni un saistoši pasākumi Gaujas Nacionālā parka mazāk pazīstamajā, bet gana interesantajā teritorijā.

Sekojiet informācijai!