“Es pārceļos uz ezerpili” (1.-6.klase)

Pedagoga līdzdalība: ir nepieciešama

Izzinoša nodarbība kā piedzīvojums . Skolēniem  jāpārvācas uz jaunām mājām. Tikai šoreiz viņi pārceļas ne vien uz citām mājām, bet arī citu laikmetu. Ezerils virsaiša mājā sakrautas dažas mantas, kas vajadzīgas dzīvei dzelzs laikmetā.  Katra no komandām saņems kartiņas, kurās aprakstīts vajadzīgais katra mājokļa iekārtošanai. Komandām būs jāveic arī papildus uzdevumi, izpētot dzelzs laikmetā izmantotos dabas resursus un to galaproduktus un tirgojoties savā starpā.

Kā sagatavoties nodarbībai ?

(Drabešu jaunās pamatskolas izstrādāti metodiskie norādījumi,  zināšanas par dabas resursiem, spēja darboties komandā, spēja atlasīt informāciju pēc kritērijiem, spēja iekārtot telpu, izpratne par lietu vērtību )

Apskatāmās tēmas: ikdienas dzīve dzelzs laikmetā;  sadzīve senatnē; telpas iekārtošana; dabas resursi, to apstrāde, gala produkti; tirgošanās un maiņa; darbs komandā, vienlīdzīga resursu sadale; godīga darbība.

Aicinām pieteikties nodarbībai rakstot uz sanda.salmina@amatasnovads.lv vai zvanot 25665528! Izglītojošās programmas cena – 30 EUR, ieejas maksa skolēniem – 3,00 EUR, pieaugušajiem 4,00 EUR.