Piedzīvojums ar haskijiem

Kamanu suņu sporta klubs Dodkepu.lv radīts ar mērķi veicināt kamanu suņu sporta attīstību Latvijā. Klubs pašlaik nodarbojas ar Sibīrijas Haskiju audzēšanu tieši šim mērķim un aktīvi piedalās dažāda līmeņa sacensībās Latvijā un pasaulē. Pašlaik atbraucot pie mums, jums ir iespēja izmēģināt tieši bezsniega sporta veidus ar sibīrijas haskijiem. Neiztiksiet bez iepazīšanās ar allaž dzīvespriecīgajiem suņukiem un iespējas ar tiem samīļoties un nofotografēties.

Par sporta veidiem, ko jums ir iespēja izmēģināt.

Kanikross- ir kamanu suņu sporta veids, kurā Jūs kopā ar suni skrienat, sunim esot ekipējumā, un suns Jūs velk.  Jūsu rokas paliek brīvas, jo pavada ir piestiprināta pie speciālas jostas.

Baikdžorings– ja tomēr ir vēlme nedaudz paslinkot vai tieši otrādi izjust lielu ātrumu, tad ir iespēja izmēģināt tieši šo kamanu suņu sporta veidu. Baikdžorings ir visātrākais no kamanu suņu sporta veidiem. Tāpēc spiest pa bremzēm vai ātri mīt pedāļus paliek jūsu ziņā.

Skūteris– bieži saukts arī par skrejriteni vai bezpedāļu velosipēdu. Ir sporta veids, kurā viens vai divi suņi velk skūteru. Jāpiezīmē, ka skūtera izmērs ir tuvs velosipēda izmēriem. Dotais sporta veids ir pietiekami ātrs un aizraujošs. Jums ir iespēja gan izbaudīt, kā haskiji jūs brīvi velk, gan nepieciešamības gadījumā atsperoties ar vienu no kājām kāpināt tempu. Skūteri salīdzinot ar Baikdžoringu ieteicams izvēlēties, ja jums patīk kontrolēt situāciju. Sajūtas braucot ar skūteri ir līdzīgas, kā braucot kamanās.

Ierodoties ciemos vēlams sporta vai ērts apģērbs, uz kura nav bail atstāt Haskiju pēdu nospiedumus.

Saziņas valodas: LV, ENG, PL, RUS, LG.

Darba laiks vasaras sezonā: Pēc pieprasījuma! (Izņemot, ja suņi ir sacensībās. Nakts skrējieni arī ir iespējami) Aktivitātes vēlams plānot vēsā laikā,- rīta pusē vai vakara pusē. Vēlams iepriekš pieteikties pa tālruni.

Nokļūšana ar autobusu:

Cēsis – Āraiši

Āraiši – Cēsis

Cenas:*

Pieejamas dažādu veidu distances, atkarībā no katra iespējām līdz 2,5 km.

Kanikross: Bērniem/Pieaugušajiem 3,00/5,00 EUR

Baikdžorings: Bērniem/Pieaugšajiem 5,00/7,00

Skūteris: Bērniem/Pieaugšajiem 5,00/7,00

Tematiskais pasākums (grupām, ģimenēm, bērniem): Sīkāk pa tālruni

*Cenas ir aptuvenas un var mainīties, visas cenas individuāli atrunājamas. Grupām zvanīt individuāli.

Papildus: apmeklējot šo objektu ir iespēja piedalīties Āraišu leģendu spēlē. Plašāka informācija: http://www.araisi.com

Kontakti:
Tālrunis: 25951531
Adrese: Cēsu novads, Drabeši, “Papardes 2”.