Aktīvā atpūta

AKTĪVA DIENA RAKŠOS

rakši (33)Atpūtas komplekss „Rakši” atrodas Gaujas senlejā, 100 km no Latvijas galvaspilsētas Rīgas, blakus populārajiem kalnu slēpošanas parkiem “Ozolkalns” un “Žagarkalns”. Kompleksā ‘’Rakši’’ katru dienu gida pavadībā iespējams apskatīt ZOO ar vairāk kā 60 dzīvniekiem, nodoties veselīgai un aktīvai atpūtai un gardo kamieļa piena pankūku degustācijai. Vairāk info…

Cena: sākot no 2.50 EUR/pers.

Kontaktinformācija: Rakši, Drabešu pagasts, Amatas novads
+371 20009097, info@hotelraksi.lv (obligāta iepriekšēja pieteikšanās)
www.kamieli.lv

PIEDZĪVOJUMU PARKS SUPERVĀVERE

18.08 supervavere (14 of 35)Vairāk kā 60 atrakcijas: augstu un zemu kokos izvietoti dažādi virvju ceļi, pārejas un šķēršļi, kā arī ierīkoti garākie nobraucieni pa trosēm. Trīs dažādas grūtības trases Gaujas ielejas kokos. Lieliska atpūta un savu spēku pārbaude svaigā gaisā! Trasē pavadāmais laiks ir 3 stundas. Vairāk info…

Cena: 6.00 EUR/grupa.

Kontaktinformācija: Ozolkalns, Drabešu pagasts, Amatas novads
+371 26400200, info@ozolkalns.lv (obligāta iepriekšēja pieteikšanās)
www.ozolkalns.lv

ŽAGARKALNS

Zagarkalns_laivasKlāt ir ne tikai 2014.gada pavasaris, bet arī Žagarkalna piedāvājums Skolēnu grupām. Laiks doties ir  kārtīgā ekskursijā, kura mūžam paliks atmiņā.

Aicinām skolēnu grupas aktīvi atpūsties Gaujas nacionālajā parkā un tā apkārtnē, izvēloties jums piemērotāko atpūtas veidu:

*Izbraucieni ar laivām pa Gauju, Cēsu apkārtnes izpētīšana ar  velosipēdiem, peintbols, pārgājieni ar orientēšanos un uzdevumiem – tas viss un vēl vairāk sagaida Jūs klases ekskursijā, ko skolēniem piedāvā atpūtas bāze „Žagarkalns”. 

Mēs aicinām izvēlēties dažāda garuma un grūtības pakāpes velomaršrutus pa Cēsu pilsētu un tās apkārtni kopā ar mūsu velo pavadoni – gidu.

Pēc Jūsu izvēles apskatīsim Ērgļu klintis, Lenčupīti, Sarkanās klintis, tēlnieka Kārļa Jansona memoriālās mājas „Siļķes”, Zvārtas iezi, Raiskuma ezeru, Ārašu ezerpili un citas vēl neatklātas vietas. Pa ceļam grupai var tikt sagatavoti dažādi pārbaudes uzdevumi ar aktīvā tūrisma elementiem.

Arī izbraucieni ar laivām sagādās patiesu prieku, baudot skaistos Gaujas krastus. Brauciens ir drošs, jo katram bērnam tiek izsniegta obligāta peldveste un skolēnu grupu pavada mūsu profesionāls pavadonis, kas vienlaicīgi ir arī glābējs un tūrisma instruktors.

Īpašais piedāvājums –  skolēnu grupām tiek piedāvāti arī kombinētie maršruti, ļaujot vienas ekskursijas laikā izbaudīt kā pārgājienu, tā laivu braucienu vai velo ekspedīciju. Varbūt intriģējoša jums šķitīs piedalīšanās meža kaujas?

Jūs var sagaidīt apslēptās mantas meklēšana, foto orientēšanās, kontrolpunktu meklēšana, bet galvenais – daudz, daudz aizraujošu piedzīvojumu un veselīgas atpūtas brīvā dabā!

Piesakiet savu ekskursiju jau tagad un mēs parūpēsimies, lai tā atmodinātu jūsu piedzīvojumu garu! 

Parastā kārtība ir sekojoša: uz e-pastu grupas@zagarkalns.lv jūs atsūtiet savu vēlmju izklāstu, ko ekskursijā vēlaties iekļaut un mēs ar jums sazināsimies, piedāvājot iespējamos variantus un informējot par  pakalpojumu cenām.

Papildus informācija: 26170074.
www.zagarkalns.lv

IERIĶU DZIRNAVU TAKAS NOSLĒPUMS

Ieriku dzirnavu dabas parks 2Bruņojusies ar smaidīgu garastāvokli  pie ieejas Ieriķu dzirnavu dabas parkā sākumskolas skolēnus gaidīs Burvju Feja, lai  drosminiekiem ļautu ielūkoties Ieriķu dzirnavu taku noslēpumā. Pa ceļam būs veicami uzdevumi, būs jāatmin skolā gūtās gudrības, jābūt kustīgam un lustīgam, jo tikai tā varēs atrast un saprast, kur slēpjas galvenā balva!

Cena: 5.00 EUR/pers. (cenā iekļauta ieejas maksa, pasākuma vadītājs)
*cena spēkā, ja skolēnu skaits grupā ir ne mazāks kā 25 pers.

Kontaktinformācija: Ieriķu dzirnavu dabas parks, Ieriķi, Drabešu pag., Amatas novads
+371 29494401 (obligāta iepriekšēja pieteikšanās)

ATRAKTĪVA IZGLĪTOJOŠA PROGRAMMA SKOLĒNIEM „MEŽA KAUJAS”

meza kaujas„Meža kaujas” ir atraktīvi izglītojoša ekskursijas programma sākumskolas un pamatskolas vecuma bērniem. Ekskursijas laikā caur aizraujošām aktivitātēm vēsturiski interesantā veidā. Klausīsieties ticamus un neticamus nostāstus par kauju laikiem – 1919.g. Latvijas Brīvības cīņu „klātbūtnē” un II Pasaules kara ierakumu vietās. Tāpat arī būs iespēja apskatīt I un II Pasaules kara munīcijas atliekas. Pēc lielās vingrināšanās un vēstures iepazīšanas, skolēniem būs iespēja doties apskatīt Amatas dolomītu krastu atsegumu, kas atgādina ledus laikmeta klātbūtni.

Cena: 2.00 EUR/pers.

Kontaktinformācija: „Amatas”, Melturi, Drabešu pagasts, Amatas novads
+371 26593677 (obligāta iepriekšēja pieteikšanās)