Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pasniegtas "Sējējs 2022" balvas, apbalvoto vidū ZS "Lejas Suces" no Nītaures pagasta

Pasniegtas "Sējējs 2022" balvas, apbalvoto vidū ZS "Lejas Suces" no Nītaures pagasta

Piektdien, 16. septembrī, apbalvošanas ceremonijā kultūras centrā “Ulbrokas pērle” pasludināti Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2022” laureāti un veicināšanas balvu ieguvēji. Šogad konkursa “Sējējs” laureātus sveica un balvas piešķīra deviņās konkursa nominācijās, kā arī tika pasniegta balva “Par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā”.

Nominācijā “Bioloģiskā lauku saimniecība” veicināšanas balvu saņēma  ZS “Lejas Suces” saimnieki Sanita un Ēriks Lemieši no Nītaures pagasta.  Nītaures zemnieku saimniecība “Lejas Suces” audzē liellopus, aitas, putnus (vistas, pīles, zosis, paipalas), arī kartupeļus, dārzeņus un zemenes. 

Šogad konkurss “Sējējs” notika 29. reizi. Konkursa laureāti saņēma Gada balvu “Sējējs” (bronzas statuja), diplomu un naudas balvu. Apbalvoti arī veicināšanas balvu saņēmēji. Konkursa “Sējējs” apbalvojumu pasniegšana kļuvusi par Latvijas labāko lauksaimnieku nozīmīgāko godināšanas pasākumu, bet laureāta nosaukums “Sējējs” – par priekšzīmīga darba apliecinājuma zīmi. Plašāka informācija par konkursu pieejama tīmekļvietnē www.sejejs.lv.

 

Datums: 2022. gada 20. septembris